Zkrášlete svůj interiér s dekorativním polštářkem ASIR s květinovým motivem třešní!

Polštáře jsou nejen praktickým předmětem v ložnici nebo obývacím pokoji, ale také dokážou dokonale doplnit design a výrazně zkrášlit interiér. Pokud toužíte po nových dekoračních prvcích, které oživí vaše bydlení, rozhodně byste neměli podcenit výběr dekorativního polštářku. A jedním z naprosto skvělých kousků na trhu je právě polštářek ASIR s květinovým motivem třešní.

Dekorativní polštářek s motivem KVĚTY TŘEŠNĚ

ASIR polštářek s květinovým motivem třešní je naprosto kouzelným kouskem, který dokáže skvěle pozvednout náladu. Jeho motiv třešňových květů je jednoduchý a zároveň velmi doplňující. Barevné odstíny jsou příjemně decentní a dokážou navodit příjemnou atmosféru v interiéru.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete přímo na stránku, kde si můžete polštářek s motivem KVĚTY TŘEŠNĚ zakoupit.

Materiál: 50% BAVLNA / 50% POLYESTER

Polštářek ASIR s květinovým motivem třešní je vyroben z kvalitního materiálu, který garantuje příjemný dotek a dlouhou životnost. Konkrétně se jedná o směs bavlny a polyesteru, což je velmi oblíbené spojení v oblasti textilních materiálů. Díky tomu je polštářek odolný proti opotřebení, snadno se čistí a dlouho si zachovává svůj původní vzhled.

Velikost: 43 x 43 cm

ASIR polštářek s květinovým motivem třešní má ideální velikost pro použití jak v interiéru domova, tak i v kanceláři nebo v jiných prostorách. Jeho rozměry jsou 43 x 43 cm, což je dostatečně velké pro dokonalé pohodlí. Navíc díky praktickému zipu dokážete snadno a rychle pracovat s výměnou výplně, neboť ta se uvnitř polštářku nachází.

Lze prát

Nemusíte se obávat zachycení nečistot, prachu a dalších látek, které se s polštářky běžně pojí. Polštářek ASIR s květinovým motivem třešní lze snadno prát a čistit v pračce, neboť jeho materiál má tuto možnost už integrovanou.

Možnost žehlení

Ještě předtím, než polštářek znovu umístíte do svého interiéru, můžete si být jisti, že bude perfektně upravený. Polštářek ASIR s květinovým motivem třešní snese žehlení na střední teplotu, díky čemuž se jeho kvalitní materiál krásně narovná a zůstane tak působivě krásný.

Silikonová výplň

I když byl polštářek s motivem KVĚTY TŘEŠNĚ navržen na zkrášlení interiéru, rozhodně by neměl chybět v žádné ložnici nebo obývacím pokoji. Silikonová výplň zajišťuje mimořádně příjemnou měkkost a dokonalou schopnost držet tvar. Takže si skutečně budete moct užít pocit dokonalého pohodlí.

Zkrášlit svůj interiér nikdy nebylo tak snadné. Vyberte si kvalitní polštářek s květinovým motivem třešní od značky ASIR a budete se každý den těšit na dokonalou relaxaci a krásné prostředí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.