Zarezávejte styl s žlutým koberecem Zest Infinite od Flair Rugs v rozměru 170×120 cm


Zarezávejte styl s žlutým koberecem Zest Infinite od Flair Rugs

Moderní a neotřelý vzhled

Zest Infinite je koberec, který svou žlutou barvou a moderním designem určitě nezapadne do pozadí. Naopak, přiláká na sebe pozornost a dokáže interiér oživit. Žluté barvě se často říká, že dodává optimismus a pozitivní myšlení, takže i vy se budete v místnosti cítit lépe.

Měkoučká vlákna

Koberec Zest Infinite od Flair Rugs je vyroben z polyesterových vláken, která jsou oblíbená právě díky své jemnosti a měkoučkosti. Působí velmi příjemně na dotek a díky tomu budete mít pocit, že se chodíte po měkkém obláčku.

Nenáročná údržba

Pokud máte doma děti nebo domácí mazlíčky, přesně víte, jak důležitá při výběru koberce je i jeho snadná údržba. Tam vám koberec Zest Infinite opět nabízí něco navíc – je velmi odolný vůči povrchovému opotřebení a snadno se udržuje v čistotě.

Není tedy třeba se ničeho bát a můžete si domů přivést krásný a stylový koberec, který bude krášlit váš interiér po mnoho let.

Odkaz na produkt

Pokud vás tento krásný koberec zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách Best Nábytek.cz

Žlutý koberec Zest Infinite

Je to opravdu skvělý kousek do vašeho domova, přesvědčte se sami!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.