Vyberte si kvalitní matraci Molmat FLEX s potahem 140/200 cm pro zdravý spánek

Sedmizónová oboustranná matrace se studenou pěnou.Jádro matrace tvoří pojený polyuretan. Horní vrstvy matrace jsou vytvořeny z desek s masážními nopy, které výborně odvádějí vlhkost a jemně masírují pokožku. Matrace je střední tuhosti a působí pozitivně na celkovou regeneraci organizmu. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX.

Potah TRIMTEX, 150 gr/m2 zip do L

Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. Neobsahuje žádné toxické látky. Permanentně čistého vzduchu dosahuje potlačováním tělesných pachů a jejich překrytím. Praní na 60 °C.

Potah TRIMTEX je nejen příjemný na dotek, ale také velmi odolný a trvanlivý.

obrazek 1 matrace Molmat FLEX

Vyberte si matraci Molmat FLEX pro zdravý spánek

Kvalitní matrace je klíčová pro zdravý spánek a regeneraci organismu. Matrace Molmat FLEX vám nabízí vše, co ke kvalitnímu a pohodlnému spánku potřebujete. Vypadá to jako dobrá nabídka, že?

Přesvědčte se sami a užijte si zdravý a kvalitní spánek díky matraci Molmat FLEX s potahem TRIMTEX.

obrazek 2 matrace Molmat FLEX

Klikněte zde pro více informací a možnost zakoupit kvalitní matraci Molmat FLEX.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.