Umyvadlová baterie Hansa MIX s otočným raménkem 150 mm chrom 01949283 – kvalita a moderní design pro vaši koupelnu


Umyvadlová baterie Hansa MIX s otočným ramenkem 150 mm chrom 01949283

Kvalita a moderní design pro vaši koupelnu

Umyvadlová baterie Hansa MIX s otočným ramenkem

Popis produktu

Páková nástěnná umyvadlová baterie s otočným ramínkem. V chromovém provedení. Průtok baterie je 6 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm.

Tato umyvadlová baterie od renomovaného výrobce Hansa je skvělou volbou pro vaši koupelnu, pokud hledáte spojení kvality a moderního designu. Baterie má otočné raménko, které vám umožní pohodlnější používání u umyvadla, a to i při větších rozměrech. Chromové provedení dodá vám koupelně eleganci a jednoduchost.

Vlastnosti produktu

  • Rozteč baterie: 150 mm
  • Průtok vody: 6 litrů/minutu
  • Barva: Chromové provedení
  • Otočné ramínko: Ano

Montáž a údržba

Při montáži je nutné dodržet instrukce výrobce a zajistit, aby byla baterie správně připojena k vodovodnímu potrubí. Údržba baterie spočívá v pravidelném čištění a kontrolou těsností. Pokud si nejste jistí, jak na údržbu vaší baterie, doporučujeme kontaktovat odborníka.

Závěr

Umyvadlová baterie Hansa MIX s otočným ramenkem 150 mm chrom 01949283 je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají spojení kvality a moderního designu. Chromové provedení dodá vaší koupelně eleganci a jednoduchost, otočné raménko zase usnadní používání u umyvadla. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou umyvadlovou baterii, rozhodně se vyplatí sáhnout po této variantě od Hansa.

Zjistit více o produktu na NaBytekHned.cz

Umyvadlová baterie Hansa MIX s otočným ramenkem

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.