Tutumi – Stylová závěsná police v etnickém stylu

Ladíte svůj interiér do Boho stylu nebo zkrátka potřebujete jednoduchou, ale elegantně vypadající polici? Zvolte závěsnou polici Boho! Skrze odolný provaz k sobě poutá dvě dřevěné plochy a lze zavěsit za pouhý silný hřebík! Je ideálním místem na vystavení oblíbených lehkých předmětů. Můžete ji umístit do obývacího pokoje i do obydlí studenta. Je výjimečným dekoračním prvkem sama o sobě!

Specifikace produktu:

  • Dvě police provázané provazem
  • Zavěšení za hřebík
  • Boho styl

Závěsná police Boho je dokonalým doplňkem do každého interiéru. Tento speciální kus vykouzlí atmosféru romantiky, tepla a svobody. Pokud hledáte nápad na útulnou a stylovou dekoraci, závěsná police Boho je určitě tou pravou volbou.

Pro všechny, kteří milují etnický styl, je závěsná police Boho naprosto neodolatelná. Ideálně se hodí do pokoje plného zeleně, kytiček a rostlin. Pokud máte rádi přírodní materiály, tento produkt vám bude naprosto vyhovovat. Skrze provazové spojení můžete uvěsit na polici např. svíčky nebo dekorativní květiny a tak vytvořit dokonalou atmosféru. Tento produkt bude ideálním místem např. pro vaší sbírku kamenů, mušlí, ale i fotografie vaší rodiny a priatelů.

Jak již bylo zmíněno výše, závěsnou polici Boho lze zavěsit za pouhý silný hřebík. Praktickou výhodou je, že není třeba mít k dispozici velkou stěnu, kde byste ji mohli umístit. Stačí vám jeden silný hřebík a polici můžete umístit třeba nad postel. Krom toho, že se jedná o praktický doplněk, je také velice pekným dekorativním prvkem.

závěsná police Boho

Stylový a originální doplněk do každého interiéru. To je závěsná police Boho. Vhodná jak do moderních bytů, tak i do klasických domů. Jestli si chcete udělat radost nebo hledáte originální dárek pro vaše bližní, závěsná police Boho je naprostým zásahem do černého. Koupit si ji můžete na brega.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.