Tmavě zelené sametové křeslo MICADONI ANNITE s elegantní černou podnoží

Stylové křeslo MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s kovovou podnoží vytváří atraktivní kombinaci, která do vašeho domova vnese elegantní vzhled. Designovým prvkem je krásné prošívání, které křeslu dodá osobitost. Opěrný polštářek zaručí maximální komfort z posezení.

Křeslo, které oslní vaše oko i pohodí vaše tělo

Toto moderní křeslo vás zaujme nejen svým vzhledem, ale také svými funkčními vlastnostmi. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů zaručuje dlouhou životnost a maximální pohodlí. Ideální je pro moderní interiéry a zároveň se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostor.

Unikátní kombinace tmavé zelené a černé barvy

Tmavě zelená barva sametového čalounění v kombinaci s černou kovovou podnoží vytváří nezapomenutelný vizuální zážitek. Pokud vyhledáváte netradiční a originální design, křeslo MICADONI ANNITE je pro vás tou správnou volbou.

Možnost individuálního výběru

Produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud si přejete vybrat jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Je možné také kombinovat různé barvy.

Získejte si s křeslem MICADONI ANNITE váš vlastní kousek elegance

bude energetickým středem vašeho obývacího pokoje a přináší nejvyšší kvalitu sedu. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!

Tmavě zelené sametové křeslo MICADONI ANNITE

Užijte si maximální komfort ve společnosti produktů z řady Annite.

Nezapomeňte si objednat své vlastní stylové křeslo MICADONI ANNITE!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.