Světle šedá sametová jídelní židle Miotto Bressio – luxusní kousek s kovovou podnoží


Krásná pohodlná jídelní židle Miotto Bressio bude perfektním designovým kouskem do vašich moderních jídelen.

Sametový měkký sedák ve světle šedé barvě vytváří společně s černě lakovanou kovovou podnoží velice atraktivní kontrast, který si zamilujete.

Sametové čalounění je ošetřeno teflonovou povrchovou úpravou, což dělá látku voděodolnou a zabraňuje prosakování.

Luxusní designový kousek

Miotto Bressio bude ideálním společníkem v komerčních i nekomerčních prostorech.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Přestože jídelní židle tvoří početnou výbavu jídelen a obývacích pokojů, je obtížné najít dokonalý model, který by dokonale splňoval všechny nároky na pohodlí, funkčnost i design. Tyto vlastnosti dokonale spojuje světle šedá sametová jídelní židle Miotto Bressio s kovovou podnoží.

Světle šedá sametová jídelní židle Miotto Bressio

Sametové čalounění je navrženo tak, aby poskytovalo dokonalý komfort a pohodlí. Sedák sedí dokonale a navíc se již nikdy nebudete muset obávat prosakování, díky teflonové povrchové úpravě.

Kombinace lehkého sedadla, které můžete snadno přemístit, s elegantním černým kovovým podnožím, poskytuje dokonalý vzhled a splňuje požadavky na design. Tento kousek je skvělou volbou pro moderní bydlení a perfektně zapadne do každého interiéru.

Získejte inspiraci a navštivte náš internetový obchod skvelynabytek.cz, kde najdete moderní designové kousky pro Váš interiér

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.