Stan na hraní pro mého malého Lou!

Vítejte!

Chcete svému dítěti udělat radost a zároveň mu dopřát pohyb na čerstvém vzduchu? Pokud ano, tak pro Vás máme ideální řešení – stan na hraní pro Vaše nejmenší.

O produktu

O rozměrech a barvách

Stan na hraní je o rozměrech cca 100 x 100 x 130 cm (D x Š x V) a je určený pro děti od 36 měsíců věku. Hračka, která se Vám bude líbit na první pohled, je vyrobena z polyesteru v kombinaci přírodní a zelené barvy, takže se bude skvěle hodit jak do přírody, tak i do obývacího pokoje.

Chcete vidět tento úžasný stan na hraní? Stačí kliknout sem!

O vchodu a oknech

Stan je vybaven velkým a pohodlným vchodem i dvěma okny pro skvělý výhled. Vaše dítě se snadno dostane dovnitř a bude si moci užívat hraní i s výhledem do přírody nebo do svého pokoje.

O materiálech

Tento stan na hraní je vyroben z 100% polyesteru a plastových tyčí, takže je velmi odolný a snadno se udržuje.

Závěr

Stan na hraní pro Vaše dítě je ideální způsob, jak ho pobavit a zároveň mu dopřát pohyb na čerstvém vzduchu. Doporučujeme tento stan na hraní pro děti od 36 měsíců věku, který jim poskytne spoustu zábavy a zároveň jejich rodiče získají klid na chvíli. Tak neváhejte a dopřejte svému miláčkovi na hraní tento pěkný stan!

Specifikace:

  • PŘÍRODNÍ/ZELENÁ barva
  • 100% POLYESTER/ PLASTOVÉ TYČE
  • Rozměry: 100/100/130CM

Stan na hraní

Chcete vidět tento úžasný stan na hraní? Stačí kliknout sem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.