Prodloužený a dokonalý spánek s oboustrannou matrací Moonia Royal Premium, rozměry 120 x 200 cm


Inovativní technologie a materiály pro maximální odpočinek

Matrace Royal Premium je špičková matrace navržená pomocí nejmodernější technologie s použitím nejinovativnějších materiálů dostupných na trhu, pěny Supersoft a viscoelastické pěny. Má celkem 13 zón zajištujících odpočinek bez tlakových bodů, čímž minimalizuje noční pohyby a dosahuje tolik žádaného „oblačného efektu“. Kombinovaný systém viscoelastických a supersoftových vrstev způsobuje, že se tlak těla rozprostírá, čímž se dosahuje vynikajícího odpočinku. Tuto matraci doporučujeme pro všechny typy osob, které hledají prodyšnou matraci s dobrou přizpůsobivostí a dvojí tuhostí.

Pro více informací o oboustranné matraci Moonia Royal Premium klikněte zde.

Doporučená pro bolesti bederní páteře, svalů a kloubů

Díky své super měkkosti, viskoelasticitě společně s HR jádrem je tato matrace doporučována osobám s bolestmi bederní páteře, svalů nebo kloubů.

Technické specifikace

  • Tloušťka: +/- 30 cm
  • Viskoelastická + superměkká pěna + vlákna Biotherm
  • Anti StressSystem Pro®
  • Multi Care System: 13 opěrných zón
  • Duo-System Tvrdost H2-H3

Hygienický odpočinek a bezpečnost

Tato matrace obsahuje technologii Duo-System, která poskytuje dvě nezávislé tuhosti pro obou stranách matrace: Střední tvrdost na straně A a vysoká tvrdost na straně B. Matrace má též sanitární systém proti plísním, roztočům a bakteriím pro ten nejlepší hygienický odpočinek. Potah matrace je antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický a má též zesílený obvod a speciální bezpečnostní šití pro lepší kompaktnost a je zcela antistatický. Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Návod k použití a skladování

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Získáte-li matraci Moonia Royal Premium, můžete si být jisti, že si zasloužíte prodloužený a dokonalý spánek díky inov

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.