Orion – Odkapávač kov/dřevo, který ochrání vaše podlahy

Stylové kovové prvky v černé barvě najdou místo na každé lince, moderní, s odkazy na skandinávský styl bydléní i té tradiční. Odkapávač na drobné nádobí RADKA tak bude na kuchyňské lince vždy po ruce. Může posloužit také jako polička, na utěrky i plechové nebo skleněné dózy na sypké potraviny a dochucovadla.

Moderní design pro každou kuchyň

Orion – Odkapávač kov/dřevo je nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také moderním designovým prvkem. S jeho pomocí si udržíte kuchyňskou linku v pořádku a zároveň ji ozvláštníte. Černé kovové prvky spolu s dřevěnými úchyty vytvářejí kombinaci, která ladí s moderním i tradičním designem kuchyně. Vynikající je také jeho praktičnost – drobné nádobí se nejenom kape, ale i uschová.

Ochrana podlahy a přírodní materiály

V poslední době se stále více lidí zaměřuje na přírodní materiály a jejich využití v interiéru. To je také jeden z důvodů, proč by měl být odkapávač z kovu a dřeva vaší první volbou. Kromě přírodních materiálů Orion odkapávač poskytuje také vynikající ochranu vašich podlah. Nerezavějící plech by se mohl stát nebezpečným, pokud by v něm pobírala voda a jiné tekutiny. Naštěstí, díky Orion odkapávači, to není potřeba řešit.

Jednoduchá montáž a velká nosnost

Díky jednoduché montáži a velké nosnosti je Orion odkapávač ideálním pomocníkem v každé kuchyni. Nemusíte se bát, že by se při velkém množství omyvatelného nádobí překlopil nebo nepodržel. Zamontujete ho snadno a rychle a rychle na něm uspořádáte příbory, hrníčky a talíře.

Už nemusíte řešit problém s prosáklými utěrkami či na bloky do sebe nacpanými sypkými potravinami, díky Orion odkapávači je udržení kuchyňské linky v pořádku hračka.

Orion – odkapávač kov/dřevo vám tak přinese nejen praktičnost do vaší kuchyně, ale i krásný designový prvek, který vám dodá pocit pohody a útulnosti.

Orion odkapávač

Neberte ohledy na nepořádek a prosáklé podložky, raději vsaďte na odkapávač, který vám usnadní práci a bude skvěle vypadat na vaší kuchyňské lince. Zakoupit můžete na velkynabytek.cz za skvělou cenu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.