Nová ASIR nástěnná police YESEMIN v bílo-černém provedení

YESEMIN je moderní nástěnná police, která na sebe vztahuje pozornost svým neobvyklým designem, který nabízí oproti klasickým policím o malý úložný prostor navíc.

Nástěnná police YESEMIN může být vhodným doplňkem do jakéhokoliv pokoje, který jistě dekorativně pozvedne.

Je vyrobena z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé a černé barvě. Rozměry: Šířka: 90 cm Hloubka: 20 cm Výška: 29 cm.

Vyjádření designéra

Designér polic YESEMIN se rozhodl pro spojení klasického bílého provedení s moderním, černým odstínem. Toto provedení má zajímavý, ale přitom minimalistický vzhled, který perfektně zapadne do moderních a minimalistických interiérů. Provedení je také praktické – pokud máš bílý nábytek, hodí se k němu i police v bílém provedení, pokud máš tmavý nábytek, pak černá police bude dokonalým zpestřením.

Úložný prostor navíc

Polic YESEMIN má vedle svého jedinečného designu také malý úložný prostor navíc. Můžeš zde umístit malé předměty, časopisy nebo dokonce květiny. Tento menší prostor je však dostatečný na to, abys měl svůj nejpotřebnější věci vždy po ruce a nemusel si pro ně běhat do jiné místnosti.

Kam umístit police YESEMIN?

Police YESEMIN je univerzální a dá se umístit kamkoliv. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře nebo dokonce i do koupelny. Je to skvělý doplněk, který dokáže zpříjemnit interiér místnosti.

Nástěnná police YESEMIN

Jak udržovat police YESEMIN?

Polic YESEMIN je vyroben z kvalitních materiálů a je snadno udržovatelný. K čištění stačí použít vlhkou hadřík a případně běžný čisticí prostředek na nábytek. Díky povrchu z melaminu je police odolná vůči poškrábání a jiným poškozením.

Závěr

Nová nástěnná police YESEMIN značky ASIR je stylovou volbou pro každý interiér. Její minimalistický design v kombinaci s malým úložným prostorem navíc ji dělá praktickým a dekorativním doplňkem do téměř každé místnosti. Kromě toho je police vyrobena z kvalitních materiálů a je snadno udržovatelná. Určitě stojí za to, zvážit tuto volbu pro oživení svého interiéru!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.