Nápady na dětský pokoj pro malou princeznu


Malé holčičky milují růžovou barvu a vše, co se týká princezen a pohádek. Pokud se chystáte zařídit dětský pokoj pro svou malou princeznu, můžete se inspirovat následujícími nápady.

Růžová barva jako základ

Růžová barva je pro dětský pokoj princezny téměř nezbytností. Můžete ji použít na stěny, nábytek i doplňky. Pokud nechcete, aby byl pokoj příliš jednotvárný, můžete kombinovat různé odstíny růžové, například světlejší a tmavší.

Nábytek v romantickém stylu

Pro dětský pokoj princezny se hodí nábytek v romantickém stylu. Můžete zvolit postel s kovovým rámem a závěsy, které budou ladit s růžovou barvou. Kromě postele můžete do pokoje umístit i komodu, skříňku na hračky a psací stůl.

Doplňky s motivy princezen a pohádek

Abyste vytvořili dokonalý dětský pokoj pro princeznu, neměly by chybět doplňky s motivy princezen a pohádek. Můžete zvolit například polštáře s motivy princezen, závěsy s pohádkovými postavami nebo koberce s růžovými květy. Pokud chcete, aby se pokoj princezny stával oázou klidu, můžete do něj umístit i projektor s hvězdnou oblohou.

Kreativní roh pro malou princeznu

Malé princezny milují kreativitu a fantazii. Proto by v dětském pokoji neměl chybět kreativní roh, kde si může princezna hrát, malovat a tvořit. Můžete zvolit stůl s křesílkem a umístit na něj malovací potřeby, papíry a další kreativní pomůcky. Pokud má princezna ráda pohádky, můžete do kreativního rohu umístit i knihy s pohádkami a obrázky.

Pokoj pro malou princeznu může být skutečným snem. Stačí se inspirovat některými z výše uvedených nápadů a nezapomenout na důležité doplňky, které udělají z pokoje opravdový pohádkový svět. Pokud hledáte inspiraci a chcete si prohlédnout další nápady na dětský pokoj pro princeznu, navštivte naši webovou stránku entermultimediale.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.