Moderní obývací stěna KEAGEN 4 v bílém a černém lesku

Obývací stěna KEAGEN 4

Barva

Korpus obývací stěny je v bílém matovém provedení, čímž se do bytu vnesou světlost, čistota a klid. Dvířka jsou pak v černém vysokém lesku, čímž se zase vytváří kontrast, který obývací stěnu nápadně oživuje.

Popis

Obývací síň je místem, kde trávíme často nejvíce času, a proto bychom si zasloužili prostor, který bude útulný, moderní a funkční. To vše splňuje moderní obývací stěna KEAGEN 4 v bílém a černém lesku.

Tento nábytek se skládá z televizního stolku o rozměrech 180 x 30 x 40 cm a dvou závěsných skříňek o rozměrech 40 x 180 x 30 cm. Díky tomu máte dostatek úložného prostoru na všechny své oblíbené věci. To ale není všechno! Stěna je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti poškození a snadněji se udržují čisté. Korpus je z materiálu LTD a dvířka jsou pak z MDF.

To, co KEAGEN 4 činí nenápadně šikovným, jsou dvířka, která se otevírají systémem „PUSH-CLICK“. To znamená, že stačí pouze lehký dotek a dvířka se otevřou a zavřou. Celá stěna se dodává v demontu, což ušetří místo při přepravě a zároveň propojení jednotlivých dílků zároveň uzpůsobí velikost dané místnosti.

Záruka

S KEAGEN 4 máte záruku na 24 měsíců, díky čemuž je pro vás výběr této obývací stěny rizikový a nemusíte se obávat o nutnou údržbu, opravy a podobně.

Vyberte si tedy do svého bytu obývací stěnu KEAGEN 4 od Skvělé nábytky, která promění váš prostor v interiér mnohem modernější a útulnější. A nezapomeňte, KEAGEN 4 najdete na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/obyvaci-stena-keagen-4-bila-cerny-lesk.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.