Moderní designové nástěnné světlo Altavola Chromové se stane dominantou vašeho interiéru

Závěsné světlo Bray je osvětlení inspirované industruálním stylem a rozhodně zaujme na první pohled. Stínidlo je zde nahrazeno kovovou konstrukcí, která ukrývá vintage žárovku ještě více umocňující industriální ladění tohoto světla. Světlo Bray je vhodné do souromých i veřejných interiérů, do kterých vnese dostatek světla a také neobyčejný styl a originální atmosféru.

Vyberte si moderní designové nástěnné světlo Altavola Chromové

Altavola Chromové je jedním z nejnovějších produktů na trhu. Jednoduchý a přitom stylový design kombinovaný s kovovou konstrukcí v chromovém provedení vám umožní vytvořit moderní interiér s vysokým vkusem. Dokonale se hodí k minimalistickému nábytku a výzdobě. Vzhledem ke svému jednoduchému vzhledu se hodí do jakéhokoli prostoru, od ložnice po obývák a dokonce i do kanceláře.

Základní informace o produktu

Výška: 25 cm
Šířka: 13 cm
Světelný zdroj: 1 x E27 max. 40W
Materiál: kov
Pozn.: balení obsahuje žárovku.

Nástěnné světlo Bray

Altavola Chromové nabízí příjemné a přitom účinné osvětlení které si můžete přizpůsobit podle své nálady. Díky možnosti použití žárovek s různými intenzitami světla můžete tento zdroj světla použít jak k relaxaci tak i při práci. Také bude vynikat jako hlavní zdroj světla v místnosti, když se rozhodnete zvolit si nástěnnou montáž.

Jestliže chcete svoje interiéry doplnit moderním a stylovým designovým nástěnným světlem, Altavola Chromové je pro vás tou nejlepší volbou. Navštivte stránku https://www.nabytekted.cz/produkt/altavola-chromove-kovove-nastenne-svetlo-bray a pořiďte si své oblíbené světlo již dnes.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.