Luxusní vanová baterie Paffoni Belinda s bronzo vzhledem a sprchovým setem 150 mm – FBL023BR


Luxusní vanová baterie Paffoni Belinda s bronzovým vzhledem a sprchovým setem 150 mm – FBL023BR

Tento exkluzivní kus byl navržen pro ty, kteří nechtějí žádný průměrnost. Vysoká kvalita, precizní zpracování a skvělý design jsou jen některé z vlastností, které tato vanová baterie nabízí.

Vyberte si nejjemnější kvalitu

Luxusní vanová baterie je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kus, který vypadá krásně, ale zároveň nabízí skvělou kvalitu. Rozteč baterie 150 mm, což je standard většiny vanových baterií, takže nemusíte dělat žádné dodatečné úpravy na své vaně.

Nabízí se v bronzovém provedení, které vypadá velmi elegantně a skvěle zapadne do mnoha různých interiérů zároveň. Nabízíme také skvěle funkční sprchový set v ceně baterie.

Jednoduchá instalace

Instalace této vanové baterie je velmi snadná a není vyžadována žádná speciální nástroje. Krycí talíře, armatury a hadice jsou součástí balení baterie, aby byla jeho instalace co nejjednodušší.

Jednoduchá instalace také znamená, že nemusíte najímat odborníky a můžete s ní pracovat doma. Tento výrobek je vyroben pro běžného uživatele a jednoduše do vašeho domova zapadne!

Skvělá hodnota za peníze

Tato vanová baterie je skvělou hodnotou za peníze. Nabízí nejnovější technologie a odolné baterie, takže máte jistotu, že bude pracovat spolehlivě po mnoho let při každodenní použití.

Pořízením této vanové baterie značky Paffoni získáte kus, který vypadá krásně, ale zároveň nabízí špičkovou kvalitu. Všechny náhradní díly a servis jsou zabezpečené v naší síti služeb pro případ potřeby.

Náš cíl je nabídnout náš zákazníkům nejlepší hodnotu za peníze, společně s nejlepšími bateriemi na trhu. Tento vanový kohout je určen pro koncové uživatele, kteří hledají kvalitu, spolehlivost a krásný design!

vanová baterie s bronzovým vzhledem

Zvolte si tedy tento luxusní kousek pro svou vanu a užijte si skvělou kvalitu, krásný design a snadnou instalaci!
Za skvělou cenu tento kousek získáte na našem e-shopu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.