Kvalitní Černý kameninový talíř COSTA NOVA LAGOA 24 cm pro stylovou prezentaci jídel

Cerný metalický kameninový talíř na polévku od značky COSTA NOVA ze série LAGOA se stane výrazným prvkem vašeho jídelního stolu. Svého hosta zaujme okamžitě a nadchne ho svým nádherným designem, který kombinuje moderní hladký povrch a kovový odlesk. Talíř je vyroben z prvotřídního kameninového materiálu a je plně odolný proti poškrábání a prasknutí. Jeho pevnost a odolnost je zaručena vysokou kvalitou materiálu, ze kterého je vyroben.

Čisté linie i ostré hrany na černém talíři COSTA NOVA LAGOA

Každého zaujme svým pozoruhodným vzhledem a čistou jemnou linií. Tento talíř je kromě svého moderního designu také praktický díky svojí velikosti a odolnosti. Na talíř se totiž vejde dostatek jídla a navíc ho jednoduše můžete mýt v myčce.

Skvěle ladí v industriálně nebo retro laděném interiéru

Jeho elegantní vzhled bude skvěle ladit v okolí dalších ocelových doplňků a vysokých konferenčních stolů. Se zlatavě zbarvenými kovovými doplňky, starožitným nábytkem a s dalšími interiérovými doplňky s kovovými prvky bude tento talíř vynikat mimořádně. Zvláště když jej doplníte příbornek ze stejné kolekce, získáte skvělou dekoraci pro váš interiér.

Talíř COSTA NOVA LAGOA 24 cm

Černý kameninový talíř COSTA NOVA LAGOA 24 cm patří mezi kvalitní talíře určené pro prezentaci jídel všech druhů. Jeho design a praktičnost jsou nezpochybnitelné. Skvěle ladí v industriálně nebo retro laděném interiéru a dokáže tvořit vynikající kombinace s kovovými a zlatavě zbarvenými doplňky a nábytkem. Pokud chcete přidat do vašeho prostoru stylového prvků, který vynikne kvalitním provedením a jedinečně moderním designem, je talíř COSTA NOVA LAGOA 24 cm tou pravou volbou pro vás. Koupit ho můžete zde: https://www.esrom.cz/produkt/cerny-kameninovy-talir-costa-nova-lagoa-24-cm

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.