Krásné interiérové dveře Naturel Zaria v dubové přírodní barvě – rozměr 70 cm – ZARIACPLDN70P


Moderní a designové interiérové dveře

Interiérové dveře Naturel Zaria jsou moderní, designové a esteticky dokonalé. Tyto dveře jsou ideální volbou pro každého, kdo si chce vytvořit příjemný a designově dokonalý interiér. Dveře jsou rozměru 70 cm a jsou vyrobeny v délce 200 cm.

Kvalitní materiály

Dveře jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Rámová konstrukce je z MDF s povrchem CPL, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrábání a je lehce udržovatelný. Výplň dveří je složena z panelů z MDF a černého skla tl. 4 mm.

Moderně a esteticky dokonalý design

Zasklení dveří je bez zasklívacích rámečků, což působí na oči velice esteticky a moderně. Firma Brega.cz, která je výrobcem dveří Naturel Zaria, se zaměřuje na dokonalý design a vysokou kvalitu použitých materiálů. Výsledkem je moderní, esteticky dokonalý design, kterým potešíte nejen sebe, ale i každého, kdo k vám domů zavítá.

Snadná montáž

Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě, tak do obložkové zárubně. Díky tomu je montáž velmi snadná a není potřeba žádných složitých úprav stávajícího interiéru. Dveře mají zámek na dozický klíč, takže zajištění soukromí je zcela jisté.

Interiérové dveře Naturel Zaria v dubové přírodní barvě – rozměr 70 cm – ZARIACPLDN70P jsou tedy ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a esteticky dokonalé dveře. Tyto dveře jsou nejenom praktické, ale i dokonale vypadají. Pokud vám tedy na interiéru záleží, rozhodně nemůžete sáhnout vedle. Koupě těchto dveří je jednoznačnou investicí do kvalitního interiéru.

Interiérové dveře Naturel Zaria v dubové přírodní barvě

Pro více informací o těchto moderních interiérových dveřích navštivte stránky Brega.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.