Krása domova s Dortovou sadou Růže od Home Elements


Perfektní doplněk k dokonalému víkendovému obědu

Jak jinak zakončit vynikající víkendový oběd než sladkou tečkou? Toto říkání platí stále a k tomu, aby byl tento moment dokonalý, není nic lepšího než dobře sladěná a krásně vybraná servírovací sada.

Tato dortová sada od značky Home Elements se stane nezbytným kouskem při servírování oblíbených dortíků a dalších dobrot. Sada nadchne především milovníky doplňků s dekorem růže, které působí romanticky a elegantně.

Vyrobeno z vysoce kvalitního kostního porcelánu NEW BONE CHINA, který se vyznačuje elegantní a přírodní krémově bílou barvou s jemným leskem a mimořádnou trvanlivostí při zachování lehkosti a jemnosti. Sada je tedy nejen krásná, ale také velmi odolná a praktická.

Praktická a snadno ovladatelná

Sada je vhodná pro mytí v myčce na nádobí. Doporučujeme použít gel na nádobí a použití programu ručního mytí, popřípadě ekologický program s teplotou maximálně 55 °C. Ideální teplota je 40-45 °C. Sada není vhodná do mikrovlnné trouby.

Sada obsahuje 1x velký talíř na dort – pr. 27 cm, 6 servírovacích talířů – pr. 19 cm a 1x lopatku na dort – délka 23 cm. To vše v krásném stylu s dekorem růže.

Závěr, pozvání a odkaz na produkt

Tato sada je perfektním doplňkem k Vašemu domovu, vylepší Vaši kuchyni a především uspokojí chuťové pohárky celé rodiny. Vyberte si z katalogu produktů značky a ozdobte svůj život.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.