Exkluzivní dubová komoda Aurélie ATE.010.02 v antickém stylu


Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!

Váš domov si zaslouží jedinečný nábytek, který z něj udělá útulné místo plné pohodlí a stylu. je pro vás tou správnou volbou!

Nábytek je vyroben s velkou pečlivostí a smyslem pro detail. Každý detail byl promyšlen a vyroben tak, aby byl co nejvíce estetickým a funkčním prvkem interiéru. Exkluzivní komoda Aurélie ATE.010.02 dodá vašemu domovu luxusní nádech a zároveň bude sloužit jako praktický úložný prostor.

Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy. Pokud chcete svůj domov zcela doplnit o nábytek v tomto stylu, můžete si zakoupit celou sestavu. Pokud potřebujete jen jednotlivé prvky, tak je to samozřejmě také možné.

Vyrobeno z dubového dřeva Dodáváno v dekoru dub antický. Nábytek Aurélie ATE.010.02 je vyroben z nejkvalitnějšího dubového dřeva s využitím moderní technologie a tradičních řemeslných technik. Materiál dodává nábytku nejen jedinečný vzhled, ale i vysokou odolnost vůči poškození. Tento nádherný kus nábytku je dodáván v dekoru dub antický, což mu dodává ještě více charakteru.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu. Nemusíte se obávat složitého sestavování. Nábytek Aurélie ATE.010.02 je dodáván ve smontovaném stavu, takže budete moci ihned nasměrovat v domě na jeho koncové umístění.

Při výrobě nábytku byl použit efekt stárnutí, což ještě více zdůraznilo dubovou přírodní strukturu dřeva. Dubová struktura se zdůraznila díky efektu stárnutí, který byl při výrobě použit. Tento efekt dodává nábytku ještě více jedinečnosti a osobitosti. Nábytek Aurélie ATE.010.02 v antickém stylu je také velmi oblíbeným kouskem mezi minimalistickými interiéry, kde sluší jako solitér.

Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího dubového dřeva. Parametry komody Aurélie ATE.010.02 jsou: šířka x výška x hloubka: 68x88x45 cm. Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál zaručí vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou.

Přesvědčte se o tom na vlastní oči a navštivte náš e-shop na adrese: https://www.bestnabytek.cz/produkt/exkluzivni-masivni-nabytek-aurelie-komoda-ate-010-02-dub-anticky

Exkluzivní dubová komoda Aurélie ATE.010.02 v antickém stylu

Tento exkluzivní kus nábytku je tou správnou volbou pro moderní interiéry s nádechem historie. Díky svému vzhledu a provedení je vhodným doplňkem nejen pro domy a byty, ale i pro kanceláře a další obytné prostory. Pokud hledáte moderní a kvalitní nábytek, který bude skvělým doplňkem vašeho interiéru, tak je tato komoda tou správnou volbou. Váš domov bude díky ní vypadat nejen krásně, ale také bude prostorný díky praktickým úložným prostorům.

Exkluzivní dubová komoda Aurélie ATE.010.02 v antickém stylu

Nepřemýšlejte a zakupte si tuto exkluzivní komodu ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.