Elegantní postel Desire Silver Grey High od KARE Design v rozměrech 180×200 cm


Elegantní postel Desire Silver Grey High od KARE Design

Snem každého milovníka spánku

KARE DESIGN Postel Desire Silver Grey High 180×200 cm: Zámecký styl postele Desire High je toužebným snem každého milovníka spánku. Komfortní lenošení zajistí kvalitní provedení této postele, která má rám z jedle, buku, MDF, překližky a kartonu, nohy z bukového dřeva. Sympatické polstrování je z PU pěny s hustotou 21-25 kg/m3, výplň ze lnu má hustotu 120 g/m2 350 g/m2 (100% polyester). Pro snové spaní má oproti základnímu modelu ještě více vyvýšené čelo postele.

Rozměry a design

180×200 cm – Tyto rozměry jsou ideální pro pohodlný spánek a dostatek prostoru. Pokud máte radi elegantní design, budete s Desire Silver Grey High postelí od KARE Design rozhodně spokojení.

Postel Desire Silver Grey High

Materiál a vlastnosti postele

Lenošení v luxusu – KARE Design Postel Desire Silver Grey High nabízí komfortní lenošení a stylový design v jednom. Je provedena z kvalitních materiálů, jako jsou jedle, buk, MDF, překližka a karton, což zaručuje její kvalitu a dlouhou životnost. Sympatické polstrování z PU pěny s hustotou 21-25 kg/m3 obepíná celý rám postele a zajišťuje velmi pohodlné spaní. Výplň je z lnu a má hustotu od 120 g/m2 do 350 g/m2, jedná se o 100% polyester.

Odkaz na produkt

Nabízíme vám možnost si postel Desire Silver Grey High od KARE Design zakoupit zde: https://www.isolund.cz/produkt/kare-design-postel-desire-silver-grey-high-180m200-cm

Postel Desire Silver Grey High
Postel Desire Silver Grey High

Závěr: Pokud vám záleží na kvalitním spánku a elegantním designu, potom je pro vás postel Desire Silver Grey High od KARE Design tou pravou volbou. Tento skvost bude ozdobou vašeho interiéru a přispěje k celkovému pocitu pohody v prostoru, kde si odpočinete a nabijete baterie po náročném dni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.