Dvoulůžko DWAYNE z borovice – elegantní a kvalitní volba pro Váš pokoj

Dvoulůžko DWAYNE je prémiovou volbou pro ty, kteří hledají robusní a kvalitní dvojlůžko z masivního borovicového dřeva. S rozměrem 153 x 80 x 209 cm a výškou čela 80 cm se DWAYNE zaručeně stane dominantou Vašeho pokoje. Vysoká kvalita spočívá nejen v pevnosti a odolnosti, ale také v elegantním vzhledu, který se nehodí jen k současným trendům, ale bude Vám poskytovat spokojenost po mnoho let.

Robustní dvojlůžko z masivního borovicového dřeva

DWAYNE je pevně konstruované dvoulůžko, které Vám poskytne maximální pohodlí a skvělý vzhled. Materiálem zvoleným pro výrobu DWAYNE dvoulůžka je masiv borovice lakovaná, což zajišťuje odolnost a zároveň také skvělý vzhled. Dlouhodobá životnost tohoto nábytku je jednoznačná.

Rozměr (šxvxh): 153 x 80 x 209 cm

DWAYNE má rozměry 153 x 80 x 209 cm, což zaručí dostatek prostoru pro pohodlný spánek. Rozměry postele jsou skvělou volbou nejen pro samostatné bydlení, ale také pro dětské pokoje nebo hostinské zařízení.

Materiál: masiv borovice lakovaná

Jako materiál pro výrobu DWAYNE dvoulůžka byla zvolena kvalitní borovice, která kromě své pevnosti a odolnosti také zajišťuje skvělý vzhled. Lakovaná borovice totiž skvěle ochrání materiál proti poškození a zároveň mu dodává elegantní vzhled a chuť vyniknout ve Vaší ložnici.

Cena postele je bez roštu a matrace

V ceně postele DWAYNE není zahrnut rošt ani matrace, ale jejich dokoupením si zajistíte dokonalý spánek. Doporučený rozměr pro matraci je 140 x 200 cm, což je ideální rozměr pro prospání maximálního pohodlí.

Doporučená nosnost 120 kg na každé polovině postele

DWAYNE je pevná a odolná postel, která zvládne nosit zatížení až do hmotnosti 120 kg na každé polovině postele. To znamená, že se jí nemusíte bát ani při větší hmotnosti a můžete si vychutnat pohodlný spánek a relaxaci.

V případě zájmu můžete zakoupit DWAYNE dvoulůžko z borovice na našem webu: https://www.isolund.cz/produkt/dvouluzko-dwayne-140m200-borovice

Dodáváno v demontu

Protože Vám chceme nabídnout co největší spokojenost s našimi produkty, DWAYNE dvoulůžko z borovice dodáváme v demontu. To znamená, že ho můžete snadno přemisťovat, převážet a instalovat podle svých nároků a potřeb.

Záruka 24 měsíců

Důvěřujeme našim výrobkům a to se zračí i v záruce, kterou poskytujeme. DWAYNE dvoulůžko z borovice má záruku 24 měsíců, takže v případě problému neváhejte nás kontaktovat. Určitě se podíváme na Vaši záležitost s pozorností a uděláme vše, abychom Vám co nejrychleji pomohli.

Věříme, že naše DWAYNE dvoulůžko z borovice splní Vaše očekávání a že se zamilujete do jeho pevnosti, elegance a kvality.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.