Dubová dvoulůžková postel Golo 2 – luxusní a kvalitní spaní

Udělejte z ložnice svoji nejoblíbenější místnost a pořiďte si do ní přírodní kousek od značky The Beds. Postel Golo 2 s odolnou a pevnou konstrukcí z dubového dřeva zařídí nejen komfort, ale bude také skvělým doplněním industriálního stylu, který můžete podpořit i dalšími produkty této značky.

Proč vsadit právě na kolekci Golo?

Nejen, že je univerzální, ale zároveň ve své jednoduchosti velmi originální. Navíc kombinuje teplo masivního dřeva s chladem oceli. Mezi ložnicovým nábytkem najdete modely postelí s různými typy čel, množství skříní, komod a polic. Vše je vyrobeno v okouzlujícím stylu, kde se hladkost dřevěného povrchu setkává s industriálními kovovými nožkami.
První věcí, která vám na posteli Golo 2 bude připadat nápadná, je kvalita. Tento kousek je naprosto skvěle zpracovaný a detaily na něm nejsou žádnou výjimkou. Dlouhodobý životnost a odolnost garantovanou partnerstvím mezi dubem a vysoko kvalitním kovem, kterým jsou doplněny patky postele. Musíme ale zdůraznit, že ani jedna z těchto složek, které tvoří skvělou postel, není zcela jednoznačně důležitější. Kombinace dřeva a kovu dokáže zabezpečit to, co není běžné: precizní provedení, nadčasovost a neotřelý a přesto elegantní design.

Zvolte si pro svou postel velikost, která vyhovuje vašim potřebám a zvyklostem. Dáte-li si rádi dostatek místa k rozprostření, tím pádem nedochází k narušování spánkového komfortu, klidně si můžete vybrat větší rozměr postele. Naopak podle praktičnosti můžete sáhnout po menší velikosti, která vám pak ušetří místo v ložnici.
Postele z kolekce Golo 2 nabízejí nejen skvělý design, ale i praktické úložné prostory. Některé z postelí jsou vybaveny úložnými prostory ve spodní části postele, kde můžete uložit například sezónní oblečení, deky nebo polštáře. Pokud máte o omezený prostor v ložnici, tak pořízením postele s úložným prostorem ušetříte zbytečné místo a získáte navíc užívání praktického úložného prostoru.

Pořídili jste si naší postel Golo 2 a chybí vám k ní ideální doplňky a nábytek? V našem portfoliu najdete nábytek a doplňky této kolekce, od nočních stolků, přes komody a skříně až po police. Vše v jednoduchém, ale jedinečném designu, který zaručeně jemně podtrhne váš interiér. Můžete tedy svůj domov zatlačit tím správným přírodním kouskem od výhradního prodejce The Beds.

Jsem zvědavý/á, jaký by takový kousek u mě vypadl. Pokud Vás oslovila naše kolekce Golo, neváhejte a nakupte svoje oblíbené kousky. Doporučit Vám tedy můžeme tuto úchvatnou dvoulůžkovou postel Golo 2, kterou si můžete zakoupit v našem e-shopu na adrese nabytekprozivot.cz.

Postel Golo 2 z dubového dřeva

Postel Golo 2 z dubového dřeva v černé barvě

Budeme rádi, když si vyberete také další kousky z kolekce Golo a určitě si zamilujete tento univerzální kousek od The Beds. Určitě se vám tento luxusní a kvalitní kousek nebude ze spaní c

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.