Dětská postel Auto Ero od Hanah Home – bílá klasika pro malé milovníky aut

Potěšte své nejmenší členy rodiny originální postelí Auto Ero. Tato postel skvěle kombinuje prostor pro spaní a prostor na hraní. Postel je vyrobena z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm. Nabízí také vestavěné LED světla s napájením přes adapter. Tuto postel si vaše ratolesti zaručeně oblíbí, splníte sen každého malého závodníka a zároveň povzbudíte její fantazii během hraní.

Originální dětská postel s vestavěnými LED světly

Dětská postel Auto Ero od Hanah Home je originální nápad, který si získá srdce vašich dětí. Designově úžasná postel nabízí pokoj nejen na spaní, ale také na hraní a závodění. Kromě toho má vestavěná LED světla, která dodají celkově zajímavý vzhled posteli. Vyberte si tuto postel pro vaše děti a získajte úsměv na jejich tvářích.

Nevšední design a praktická funkce

Postel Auto Ero od Hanah Home se pyšní nevšedním designem a praktickou funkcí. Vhodná postel pro malé závodníky má vepředu a vzadu nárazníky ze 100% ABS. Tuto postel si mohou děti použít jako hřiště, místo na skrývání a k odpočinku nebo na spaní. Postel nabízí dostatek prostoru pro spaní a zahrnuje 14 dřevěných lamel pro rám postele. Navíc postel Auto Ero obsahuje vestavěná LED světla, která poslouží jako noční osvětlení nebo jako apod.

Zahajte nákupní ráj pro vaše ratolesti

Tento originální kousek od Hanah Home si rozhodně oblíbí vaše ratolesti a budou ho mít ve svém pokoji jako vysněnou hračku. Postel Auto Ero je vhodná pro jednu matraci o rozměru 90×190 cm, matrace není součástí postele.

Vhodné pro děti: Tutu postel můžete bez obav nabídnout svým dětem, nabízí totiž materiály vhodné pro děti.

Specifikace produktu

Dětská postel Auto Ero je vyrobena z melaminové desky o tloušťce 18 mm, nabízí přední nárazník ze 100% ABS a je k dispozici v bílé barvě. Postel obsahuje 14 dřevěných lamel pro rám postele a nabízí VHODNÉ materiály pro děti. Postel je vhodná pro jednu matraci o rozměru 90×190 cm, matrace není součástí. K tomu všemu nabízí vestavěná LED světla s napájením přes adapter a vlastní montáž.

On-line nákup u nás doma

Nyní můžete postel Auto Ero od Hanah Home zakoupit online za skvělé ceny. V naší nabídce najdete také další produkty ze série Auto Ero a můžete si tak zařídit celé dětské pokoje. Všem našim zákazníkům garantujeme rychlý a spolehlivý nákup a dodání zakoupeného zboží zdarma přímo k vám domů.

Hanah Home dětská postel Auto Ero - bílá

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.