Designová sklenka METAFORM AI004 Aida: Elegantní kombinace chromu a mléčného skla

Praktická sklenička v minimalistickém stylu nemůže chybět v žádné koupelně. Kombinace chromu a mléčného skla jí dodává elegantní šmrnc. Můžete ji využít na kartáčky i kosmetické štětce. Upevňuje se přivrtáním do obkladů.

Elegantní design

Sklenka METAFORM AI004 Aida je výsledkem spolupráce špičkových designérů a výrobců. Jejich snahou bylo vytvořit sklenku, která bude zároveň praktická a esteticky působivá. A podařilo se. Sklenka je intuitivní v použití a má jednoduché, elegantní tvary.

Designová sklenka METAFORM AI004 Aida

Kvalitní materiály

Sklenka je vyrobena z vysokokvalitního mléčného skla, které dává interiéru jemný a příjemný dojem. Tvarovaní chromové držáky zajišťuje elegantní vzhled a zároveň velmi dobrou pevnost. Sklenka je odolná vůči korozi a snadno se čistí.

Detail sklenky METAFORM AI004 Aida

Montáž do obkladů

Sklenku lze velmi snadno připevnit přivrtáním do obkladů. To zaručuje pevné a stabilní uchycení a umožňuje snadnou údržbu. Výrobek je dodáván s potřebnými montážními šrouby, takže není potřeba dokupovat žádný další materiál.

Montáž obkladů sklenky METAFORM AI004 Aida

Zakoupit na Atcomplet

Pokud jste zaujala sklenka METAFORM AI004 Aida, můžete si ji zakoupit na Atcomplet.cz. V e-shopu najdete i další produkty této značky, které dokážou vylepšit každý interiér.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.