Čalouněná postel VEROS Boxsprings v barvě Nube 35 o rozměrech 140 x 200 cm


Luxusní postel s polohováním

Jste milovníkem pohodlí? Snažíte se každou noc odpočinout a nabrat síly na nový den? Potom je pro vás ta pravá čalouněná postel VEROS Boxsprings.

Kvalita je pro nás prioritou. Proto jsme pro vás připravili tuto luxusní postel s polohováním, která vám umožní přizpůsobit ji vašim požadavkům.

Postel VEROS Boxsprings v barvě Nube 35 má rozměry 140 x 200 cm, což ji činí ideální volbou pro menší ložnice.

Navíc je postel vybavena nejen funkcí polohování, ale také skladovacím prostorem pod lůžkem, díky čemuž si můžete udržovat vaši ložnici v pořádku a přitom si užívat pohodlí této nádherné postele.

Postel VEROS Boxsprings

Postel VEROS Boxsprings není jen praktická, ale také velmi elegantní. Barva Nube 35 působí elegantně a ukazuje, jak dokáže postel být vkusnou součástí vaší ložnice.

Kromě krásného vzhledu a praktičnosti se s postelí VEROS Boxsprings budete cítit jako v bavlnce. Matrace s výškou 23 cm a tuhostí T4 je vyrobena z kvalitní pěny s paměťovými efekty, což zaručuje maximální komfort při spánku.

Detail postele VEROS Boxsprings

Zajímá vás více informací? Navštivte naše stránky https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/calounena-postel-veros-boxsprings-140-x-200-cm-barva-nube-35 a objevte další množství skvělých produktů pro vaši ložnici.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.