Bílé povlečení z bavlněného saténu Ski Slope – Butter Kings pro jednolůžko 135×200 cm

Bílé povlečení je stálicí v každé ložnici. Hledáte ale takové, které je skutečně kvalitní a zároveň vypadá esteticky a moderně? Pak nenechte ujít nižší řadu jednolůžkového bialego povlečení z bavlněného saténu o rozměru 135×200 cm, s názvem Ski Slope – Butter Kings.

Bavlněný satén = luxusní spaní a snadná údržba

Bavlněný satén je jedním z nejlepších materiálů, které můžete pro povlečení zvolit – a to právě díky jeho mimořádným vlastnostem. Něžný a hebký povrch saténu je příjemný na omak a vynikající na spaní. Saténové základní listy nejsou jen luxusním zážitkem a příjemným dotykovým povrchem, ale také velmi snadno udržovatelné.

Bílé povlečení

Máte rádi sporty? Máme druh, který u vás uspěje

Potřebujete pitoreskní, avšak moderní styl? Pak si neváhejte objednat Ski Slope – Butter Kings, která vás zahalí nejen do bílých vln, ale i do věcnosti hor.

Taková právě zrovna máte rádi sporty? Tento druh jdou úspěšně využít i nadějnými závodníky.

Bílé povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu 135x200 cm Ski Slope - Butter Kings

Pár tipů na údržbu bavlněného saténu Ski Slope – Butter Kings

Tento typ povlečení je velmi snadno udržovatelný. Po vyprání je důležité povlečení rovnou vyndat z pračky a žehlitpři nízké teplotě po obou stranách. To nejen že jej uhladí, ale také dezinfikuje. Díky tomuto způsobu údržby si budete moci celoživotně užívat saténovou luxusy a snadno o ni pečovat.

Tak neváhejte a dopřejte si něco extra. Objednejte si kvalitní a moderní bílé povlečení z bavlněného saténu Ski Slope – Butter Kings. Určitě nebudete litovat.

Objednat bílé povlečení z bavlněného saténu Ski Slope – Butter Kings nyní

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.