Béžová jídelní židle DAN-FORM Denmark Sway: Elegantní a pohodlné sezení pro vaši jídelnu

Kolekce Sway od dánského studia DAN-FORM nabízí moderní a nadčasový design, který ladí s každým interiérem. Jako mnoho produktů z dánského designu, i tyto židle usilují o kombinaci krásy a funkce. Sway dokáže nabídnout to nejdůležitější – elegantní design a pohodlné sezení.

Tvarované sedadlo jako základní kámen designu

Tvarované sedadlo je základem nápaditého designu této židle. Čalouněné sedadlo je velmi pohodlné a nabízí pocit elegance. Sedák má na vnitřní straně dekorativní šití, které dodává židli na šarmu. Kolem zádového rámu židle je pak navlečen černý drátěný rám, který vytváří krásné stínové efekty a jemně kontrastuje s barvou čalounění. Tyto detaily dodávají židli osobitý vzhled, který zaujme na první pohled.

Protože však krása není vše, nabízí Sway také pohodlný a ergonomický design. Sezení na této židli je velmi pohodlné díky tvarování sedáků a zádové opěrce. Také díky čalounění se budete cítit pohodlně a klidně strávíte více času u jídla či pokeců s rodinou a přáteli.

Univerzální barva pro každou jídelnu

Béžová barva čalounění je velmi univerzální a lze ji snadno kombinovat s různými interiéry. Pokud hledáte židli, která lépe ladí s vaším interiérem, nabízí Sway několik barevných variant čalounění. Například modrá, béžová s kovovými nohami, růžová a hnědá.

Pokud Vás zaujala tato stylová a pohodlná jídelní židle, navštivte nás na www.codina.cz a vyberte si i další krásné kusy nábytku pro váš domov.

Video s dalšími barvami

Podívejte se na video o této židli v jiném barevném provedení:

Vytvořte si pohodlné a stylové posezení pro vaši jídelnu s kolekcí Dan-Form Denmark Sway. Zaručeně zaujmete každého návštěvníka a budete se cítit pohodlně po celou dobu sezení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nepřehlédněte a jeho autorem je Motel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.